Wycieczki, Wczasy, Wakacje nad morzem w Polsce

Propozycje miejscowości, atrakcje, aktywny wypoczynek

< Poprzednia  1 ...  5  6  [7]  8  9  ... 11  Następna >

Jak rezerwować zabiegi w SPA

06 kwiecień 2010r.

Jak rezerwować zabiegi w SPA? W większości polskich hoteli, szczególnie w weekendy, salony SPA są zapełnione gośćmi. Jeśli przyjedziesz do hotelu w piątek wieczorem trudno będzie Ci umówić się na Twój ulubiony zabieg.


Czego nie zalecamy ze sobą zabierać?

06 kwiecień 2010r.

Czego nie zalecamy ze sobą zabierać? Biżuterii i drogocennych rzeczy.


Co trzeba ze sobą zabrać udając się do SPA?

06 kwiecień 2010r.

Co trzeba ze sobą zabrać udając się do SPA? Przede wszystkim wygodne ubrania. W zależności od rodzaju pakietu należy zabrać obuwie i odzież sportową, strój kąpielowy i klapki basenowe, czasami też czepek kąpielowy.


Czego można oczekiwać korzystając z usług hoteli SPA

06 kwiecień 2010r.

Czego można oczekiwać korzystając z usług hoteli SPA? Hotele SPA proponują nam wiele atrakcji, dzięki którym poczujemy się zrelaksowani. Są to m.in.:


Rowerem po Darłowie i Okolicach

02 wrzesień 2013r.

ROWEREM PO DARŁOWIE I OKOLICACH Wszystkie trasy rowerowe zostały tak pomyślane, by rowerzysta zataczał okrąg i wracał do miejsca, z którego wyjechał. Mała Pętla (7 km) Darłówko Zachodnie ul. Zwycięstwa - Darłowo - ul. Morska - ul. Conrada - Darłówko Wschodnie. Pierwszy szlak, zwany Małą Pętlą ma jedynie 7 kilometrów więc jest doskonały na rozgrzewkę. Obejmuje trasę od Darłówka Zachodniego przez Darłowo do Darłówka Wschodniego. W Darłowie można nieco zboczyć z trasy by zwiedzić starówkę.


Darłowo Aktywnie

02 wrzesień 2013r.

Witamy w Darłowie - mieście pełnym uroków, niebanalnych zabytków, piaszczystych plaż - miejscu idealnym do wypoczywania. Tu nie tylko poczują się Państwo komfortowo, odpoczną i zregenerują, ale także poznają ciekawą i burzliwą historię pomorskiego grodu. Darłowo to miasto zabytków. Większość z nich zachowała się do dnia dzisiejszego w dobrym stanie. Największą perłą Darłowa jest niepodważalnie Zamek Książąt Pomorskich. Z nim związana jest postać Króla Eryka i Białej Damy - Księżnej Zofii. Darłowo to wyjątkowe miejsce nad polskim Bałtykiem.


Latarnia na... Ruchomych Wydmach

02 wrzesień 2013r.

Latarnia na... ruchomych wydmach Aby zwiększyć potęgę żeglarską Brandenburgii i Prus, bismarckowski wielkorządca wybrzeża Bałtyku gen.Heinrich von Stosch (1871 1914) kazał wznieść pomiędzy Kołobrzegiem a Łebą dziesiątki nawigacyjnych punktów świetlnych, jak i latarni z prawdziwego zdarzenia.


Strona 7 z 11, < Poprzednia  1 ...  5  6  [7]  8  9  ... 11  Następna >