Wycieczki, Wczasy, Wakacje nad morzem w Polsce

Propozycje miejscowości, atrakcje, aktywny wypoczynek

< Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  ... 11  Następna >

Regaty

07 styczeń 2010r.

REGATY jako forma wypoczynku połączone ze sportową rywalizacją nie tylko rozwijają umiejętność współdziałania ale także sprawdzają stopień przyswajania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce.


Korzyści z jazdy na rowerze

31 marzec 2010r.

Korzyści z jazdy na rowerze Smukłe nogi, ładna cera i utrata zbędnych kilogramów. To wszystko można zyskać, naciskając na pedały dwukołowego rumaka. W czasie jazdy na rowerze podnosi się sprawność całego układu mięśniowego, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i układu krążenia, a także zwiększa się wydatek energetyczny organizmu. A co też ważne, ta forma wysiłku fizycznego, nie obciąża układu kostnego. To także wspaniała forma rekreacji, dzięki której można poznać wraz z przyjaciółmi bliższą i dalsza okolicę.


Wiosna to czas zmian

03 kwiecień 2010r.

Wiosna to czas zmian Jej początki bez wątpienia budzą do życia. W tych dniach mamy więcej energii, chcemy dobrze wyglądać. Słońce jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wpływa korzystnie na samopoczucie, pobudza wydzielanie wielu hormonów, umożliwia syntezę witaminy D.


Grota solna

05 kwiecień 2010r.

Grota solna jest najnowszą, oryginalną metodą zastosowania soli morskiej z Morza Martwego w celach rehabilitacji, profilaktyki i ochrony zdrowia. W grocie panuje specyficzny mikroklimat cechujący się wyjątkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami. Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją, powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków.


Jak zapewnić opiekę dzieciom podczas gdy korzystamy z zabiegu w hotelu SPA

04 kwiecień 2010r.

Jak zapewnić opiekę dzieciom podczas gdy korzystamy z zabiegu w hotelu SPA? Zanim dokonamy rezerwacji sprawdźmy, czy hotel zapewni nam na czas zabiegu nianię oraz czy oferuje pokoje dla dzieci. Większość zabiegów jest bowiem niedostępna dla klientów poniżej 18. roku życia. Niektóre SPA mają jednak propozycje dla młodzieży w wieku 13-17 lat (delikatne zabiegi na twarz, układanie włosów, manicure, pedicure).


Czy podczas zabiegów SPA trzeba się rozebrać?

05 kwiecień 2010r.

Czy podczas zabiegów SPA trzeba się rozebrać? Generalnie najlepiej jest mieć na sobie jak najmniej (także po to, by nie zabrudzić garderoby np. glinką czy olejkiem), jednak nikt nie zmusi nas do pełnej nagości, jeśli sobie tego nie życzymy. Główną zasadą panującą w SPA jest przecież komfort gościa. W dobrych ośrodkach SPA do zabiegu wymagającego niemal pełnego negliżu otrzymamy jednorazową bieliznę. Jeśli masz obawę przed rozebraniem się do naga przy terapeucie, poproś aby opuścił na moment pomieszczenie, a Ty w tym czasie rozbierz się. Z reguły jednak przed rozpoczęciem zabiegu mamy czas na rozebranie się na osobności, ułożenie się na stole do masażu czy leżance i okrycie intymnych części ciała ręcznikiem bądź prześcieradłem. Pracownicy SPA będą tak operować okryciem, by nie odsłaniać niepotrzebnie tych części ciała, które nie są poddawane zabiegowi.


zabiegi SPA

06 kwiecień 2010r.

Czy przed zabiegiem należy się ogolić? Panom planującym zabiegi na twarz zaleca się golenie, nie jest to jednak obowiązkowe. Należy to zrobić co najmniej na 2 godziny przed planowaną wizytą u kosmetyczki, by uniknąć podrażnienia skóry.


Strona 6 z 11, < Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  ... 11  Następna >