Wycieczki, Wczasy, Wakacje nad morzem w Polsce

Propozycje miejscowości, atrakcje, aktywny wypoczynek

< Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 11  Następna >

Sopot

07 lutego 2010r.

Sopot jest miastem leżącym w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską, między pozostałymi miastami tworzącymi Trójmiasto Gdańskiem i Gdynią. W 1999 roku miejscowość wyjątkowo otrzymała uprawnienia miasta na prawach powiatu grodzkiego w związku z czym stała się najmniejszym takim powiatem ze względu na ilość ludności. Jest to wspaniałe miasto i kurort nadmorski, niezwykle popularne ze względu na setki posiadanych walorów.


Gdańsk

07 grudnia 2009r.

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego, położoną w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską. Położony jest u ujścia rzeki Motławy do Wisły. Razem z Sopotem i Gdynią tworzą aglomeracje o nazwie Trójmiasto, które razem z Pruszczem Gdańskim, Red, Rumią i Wejherowem tworzą tzw. Aglomeracje Gdańską. Miejscowość jest ważnym centrum kulturalnym, naukowym jak i również gospodarczym.


Gdynia

07 listopada 2009r.

Gdynia jest miastem na prawach powiatu, leżącym na północy Polski. Miasto to umiejscowione nad Zatoką Gdańską, razem z Sopotem i Gdańskiem wchodzi w skład aglomeracji zwanej Trójmiastem, a te natomiast razem z innymi mniejszymi miejscowościami wchodzą w skład aglomeracji gdańskiej. Jest to wspaniałe nadmorskie miasto mające do zaoferowania wiele zarówno w kwestii aktywnego wypoczynku i turystyki.


Łeba

07 lipca 2009r.

[caption id="attachment_348" align="alignnone" width="144"] Łeba[/caption]Łeba to nazwa miasta i gminy położonej na północy Polski, i przynależącego do województwa pomorskiego. Jest to miasto portowe umiejscowione nad dwoma rzekami : Łebą i Chełstem. Jest to bardzo ciekawy nadmorski kurort, który w sezonie staje się rajem dla wczasowiczów z całej Polski i nie tylko. Odwiedzając Łebę natkniemy się na mnogość możliwości zarówno typowego jak i aktywnego odpoczynku, kuszące atrakcjami na każdym kroku.


Sarbinowo

07 czerwca 2009r.

Sarbinowo leży w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno. Jest to niewielka ale niezwykle atrakcyjna turystycznie miejscowość licząca jedyne około 500 stałych mieszkańców. W czasie sezonu letniego to senne małe miasteczko przeradza się w nadmorski kurort tętniący życiem, pełen atrakcji i słońca.


Darłowo

07 czerwca 2009r.

Darłowo to położone nad morzem miasto w północnej Polsce, leżące w województwie zachodniopomorskim. Darłowo mieści się na Pobrzeżu Koszalińskim w dolinie dwóch rzek Wieprzy i Grabowej. Wspaniałe warunki jakie daje takie położenie sprawiło, że Darłowo stało się wyśmienitym kurortem wypoczynkowym i rekreacyjnym. W obrębie miasta jak i poza nim można znaleźć wiele ciekawych i godnych odwiedzenia miejsc.


Niechorze

07 maja 2009r.

Niechorze, które do 1945 roku należało do Niemiec i nosiło nazwę Horst, to wieś sołecka leżąca w północno zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Kurort położony jest na wybrzeżu Rewalskim i jest typowym nadmorskim kąpieliskiem, miejscowością turystyczno wypoczynkową i wsią rybacką. Miejscowość leży na Pobrzeżu Szczecińskim, między brzegiem Bałtyku a jeziorem Liwia Łuża.


Strona 4 z 11, < Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 11  Następna >